Prodej černého tříděného uhlí

Pro Vaši lepší orientaci jsme pro Vás připravili fotografie nejžádanějších druhů černého uhlí vhodného pro vytápění domácností, které dováží společnost SH STREAM, s. r. o. Níže si můžete prohlédnout vybrané druhy černého tříděného uhlí o výhřevnosti nad 30MJ ve vynikající kvalitě:

Jankowice (šachta PGG s. a.) – kostka 40-80 mm

Jankowice KHW – kostka 40-80 mm Jankowice KHW – kostka 40-80 mm
Fotografie v plné velikosti ke stažení – foto1, foto2 (cca 970kB, cca 350kB, jpg)

Jankowice (šachta PGG s. a.) – ořech 25-50 mm

Jankowice KHW – ořech 25-50 mm Jankowice KHW – ořech 25-50 mm
Fotografie v plné velikosti ke stažení – foto1, foto2 (cca 1050kB, cca 400kB, jpg)

KHW s. a. (Katowicki Holding Weglowy s. a.) – kostka 40-80 mm

KHW s. a . – kostka 40-80 mm KHW s. a . – kostka 40-80 mm
Fotografie v plné velikosti ke stažení – foto1, foto2 (cca 400kB, jpg)

Výše uvedené typy uhlí představují pouze malou část z obchodovaných druhů černého uhlí. Na trhu se objevují průběžně i další druhy kvalitního černého uhlí z Kolumbie, Norska a jiných zemí. Proto doporučujeme zavolejte, napište, rádi Vám sdělíme aktuální informace a podělíme se s Vámi o zkušenosti.

Všechny výše uvedené druhy černého uhlí patří mezi špičku v kvalitě uhlí. Cílem je nejen vyhovět těm nejnáročnějším zákazníkům v Čechách a na Moravě, ale najít i cenově rozumnou alternativu. Deklarovaná výhřevnost 26–30 MJ znamená, že toto palivo svojí výhřevností i ostatními parametry (nízká voda, popel a síra) stojí na pomyslném vrcholu v rámci tuhých paliv využívaných pro topné účely.

Dopravu Vám po domluvě zajistíme až do Vašeho skladu přes renomované zahraniční spediční firmy nebo osvědčené dopravní firmy tuzemské v případě převozu po ČR.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete spokojeni!

 

Tvorba webu Gary Fibiger | SH STREAM, s. r. o © 2009–2024